Kody jednostek 1% za 2019 rok

1. Kujawsko- Pomorska Chorągiew Harcerzy KUJ 10
2. Kujawsko- Pomorska Chorągiew Harcerek „Sól ziemi” KUJ 20
3. HOPR Okręg Kujawsko-Pomorski  KUJ 30
4. Bydgoski Hufiec Harcerek „Jutrzenka” BHH-ek KUJ 100
5. 10 Bydgoska Drużyna Harcerek „Arkadia” im. Joanny Skwarczyńskiej „Szarotki” BHH-ek KUJ 110
6. 10 Bydgoska Drużyna Harcerek „Aqua” im. Janiny Bartkiewicz „Bartek” BHH-ek KUJ 130
7. 10 Bydgoska Drużyna Harcerek „Callis” im. Danuty Siedzikówny „Inki” BHH-ek KUJ 170
8. 5 próbna Bydgoska Gromada Zuchenek „Dworki Królowej Elżbiety” BHH-ek KUJ 190
9. 10 Bydgoska Gromada Zuchenek „Feniksy z Ognistego Wzgórza” BHH-ek KUJ 120
10. Inowrocławski Związek Drużyn Harcerek IZDH-ek KUJ 610
11. 7 Inowrocławska Drużyna Harcerek „Halis” im. Bogusławy Zagórskiej IZDH-ek KUJ 650
12. 17 próbna  Inowrocławska Drużyna Harcerek „Szare wilczęta” IZDH-ek KUJ 617
13. 1 próbna Drużyna Harcerek w Murzynnie IZDH-ek KUJ 670
14. 1 Inowrocławska Gromada Zuchenek „Strażniczki Solnej Krainy” IZDH-ek KUJ 660
15. Kujawski Związek Drużyn Harcerek „Posag” KZDH-ek KUJ 300
16. 4 próbna Ciechocińska Gromada Zuchowa „Apis z Lazurowej Doliny” KZDH-ek KUJ 330
17. 32 Ciechocińska Drużyna Harcerek „Widnokrąg” im. Ireny Chanek „Promyczek” KZDH-ek KUJ 340
18. 21 Aleksandrowska Gromada Zuchenek „Strażniczki 12 Stopnia Horyzontu” KZDH-ek KUJ 350
19. 24 próbna Aleksandrowska Drużyna Harcerek „Brzask” KZDH-ek KUJ 360
20. Toruński Hufiec Zuchów i Harcerek „Katarzynki” THZiH-ek KUJ 400
21. 1 próbna Toruńska Drużyna Harcerek „Łąka” im. gen. Marii Wittek „Miry” THZiH-ek KUJ 420
22. Toruński Szczep ZHR „Brązowa Piątka” KUJ 800
23. 5 Toruńska Drużyna Harcerek „Połoniny” im. Olgi Drahonowskiej – Małkowskiej THZiH-ek KUJ 810
24. 5 Lubicka Drużyna Harcerek „Grań” im. gen. Elżbiety Zawackiej „Zo” THZiH-ek KUJ 820
25. 5 próbna Młyniecka Drużyna Harcerek „Wywierzysko” THZiH-ek KUJ 870
26. 5 Toruńsko-Lubicka Gromada Zuchenek „Dobre melodie” THZiH-ek KUJ 860
27. 5 próbna Lubicka Gromada Zuchenek „Opiekunki Skalnej Polany” THZiH-ek KUJ 880
28. Bydgoski Hufiec Harcerzy BZDH-y KUJ 500
29. Fordoński Szczep ZHR „Zielonych Siódemek” KUJ 510
30. 7 Bydgoska Drużyna Harcerzy „Nadzieja” BZDH-y KUJ 510
31. 44 próbna Bydgoska Drużyna Wędrowników „Pięść” BZDH-y KUJ 510
32. Bydgoski Szczep ZHR „Czarna Dziesiątka” KUJ 520
33. 10 Bydgoska Drużyna Harcerzy „Zjawa” im.  im. Józefa Grzesiaka „Czarnego” BZDH-y KUJ 520
34. 10 próbna Bydgoska Drużyna Wędrowników „Widmo” BZDH-y KUJ 520
35. 34 Bydgoska Wodna Drużyna Harcerzy „Bryg” BZDH-y KUJ 560
36. 5 próbna Toruńska Drużyna Harcerzy im. Andrzeja Małkowskiego BZDH-y KUJ 840
37. 5 próbna Bydgoska Drużyna Harcerzy BZDH-y KUJ 570
38. Inowrocławski Zwiądek Drużyn Harcerzy  IZDH-y KUJ 600
39. 5 Inowrocławska Drużyna Harcerzy IZDH-y KUJ 640
40. Inowrocławski Szczep ZHR „Szare wilczęta” KUJ 617
41. 17 próbna Inowrocławska Drużyna Harcerzy IZDH-y KUJ 617
42. 4 próbna Inowrocławska Gromada Zuchowa „Wilczęta Słonecznej Polany” IZDH-y KUJ 680
43. Kujawski Hufiec Harcerzy KHH-y KUJ 700
44. 5 próbna Włocławska Drużyna Harcerzy „Stary Dom 39” KHH-y KUJ 720
45. 8 próbna Ciechocińska Drużyna Harcerzy „Spartanie” KHH-y KUJ 740
46. 16 Aleksandrowska Drużyna Harcerzy im. Romualda Traugutta KHH-y KUJ 730