Dzisiaj, u nas w Bydgoszczy, w harcówce, miało miejsce ważne spotkanie. Kapelan ZHR przyjechał do nas wraz z relikwiami bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego ![]()
Dodatkowo, ksiądz spotkał się z uchodźcami z Ukrainy, którzy od poniedziałku- 07.03 mieszkają tymczasowo w naszym hostelu w Bydgoszczy. Jest to 9 osób wraz z dziećmi ![]()
Mają zapewnione wszystkie potrzebne na ten moment rzeczy oraz posiłki. Co więcej, dla dzieci, już dzisiaj odbyły się pierwsze zajęcia z j. angielskiego
, a w następnych dniach będą to też zajęcia plastyczne oraz inne atrakcje. Dziękujemy bardzo BCTW w Bydgoszczy, w którym mogliśmy znaleźć dla naszych gości wiele potrzebnych rzeczy
Dziękujemy, tym wszystkim, którzy na różny sposób pomogli w zakwaterowaniu i pomocy dla naszych sióstr z Ukrainy![]()

