Drogie Druhny, drodzy Druhowie, Czuwaj!

Jak już pewnie wiecie od dnia 05.07.2019 objąłem funkcję Skarbnika Okręgu Kujawsko-Pomorskiego ZHR. W ramach mojej pracy jako Skarbnik Okręgu będę starał się Wam pomagać w każdej sprawie jaką do mnie skierujecie odnośnie spraw związanych z rozliczaniem jednostek, gromad oraz spraw związanych ze składkami jednostek oraz każdej instruktorki oraz każdego instruktora.

Będę do Waszej dyspozycji pod mailem skarbnik.kuj@zhr.pl oraz w wyznaczone dni w siedzibie Okręgu Kujawsko-Pomorskiego ZHR w Bydgoszczy przy ulicy Terasy 2. Będziecie mogli w tym czasie załatwić ze mną wszelkie sprawy związane z rozliczaniem jednostek oraz wszelkimi innymi sprawami jakie będziecie mieli do mojej osoby jako Skarbnika.

Zachęcam do korzystania z dyżurów skarbnika ponieważ w ramach tego czasu będziemy mogli wspólnie wprowadzić oraz opisać faktury, porozmawiać oraz załatwić wszelkie Wasze sprawy.

Do waszej dyspozycji jestem także pod telefonem 692-168-730. Jeżeli nie będę odbierał wyślij mi SMS lub nagraj się na pocztę – na pewno oddzwonię!

 

Z harcerskim pozdrowieniem,
Skarbnik Okręgu Kujawsko-Pomorskiego ZHR
phm. Dawid Grabowski HR