1. Kujawsko- Pomorska Chorągiew Harcerzy KUJ 10
2. Kujawsko- Pomorska Chorągiew Harcerek „Sól ziemi” KUJ 20
3. Bydgoski Hufiec Harcerek „Jutrzenka” KUJ 100
4. 10 Bydgoska Drużyna Harcerek „Arkadia” im. Joanny Skwarczyńskiej “Szarotki” KUJ 110
5. 10 Bydgoska Drużyna Harcerek „Aqua” im. Janiny Bartkiewicz „Bartek” KUJ 130
6. 10 Bydgoska Drużyna Harcerek „Callis” KUJ 140
7. 10 Bydgoska Gromada Zuchenek „Feniksy z Ognistego Wzgórza” KUJ 150
8. 5 Bydgoska Gromada Zuchenek „Dworki Królowej Elżbiety” KUJ 190
9. 10 Bydgoska Gromada Zuchenek „Naftis z Morskich Głębin” KUJ 160
10. Kujawski Związek Drużyn Harcerek „Posag” KUJ 300
11. 4 Ciechocińska Gromada Zuchowa “Apis z Lazurowej Doliny” KUJ 330
12. 32 Ciechocińska Drużyna Harcerek „Widnokrąg” im. Ireny Chanek „Promyczek” KUJ 340
13. 21 próbna Aleksandrowska Gromada Zuchenek „Strażniczki 12 Stopnia Horyzontu” KUJ 350
14. 24 próbna Aleksandrowska Drużyna Harcerek „Brzask” KUJ 360
15. Toruński Hufiec Zuchów i Harcerek „Katarzynki” KUJ 400
16. 1 Toruńska Drużyna Harcerek “Łąka” im. gen. Marii Wittek “Miry” KUJ 420
17. Toruński Szczep ZHR „Brązowa Piątka” KUJ 800
18. 5 Toruńska Drużyna Harcerek “Połoniny” im. Olgi Drahonowskiej – Małkowskiej KUJ 810
19. 5 Lubicka Drużyna Harcerek “Grań” im. gen. Elżbiety Zawackiej KUJ 820
20. 5 Toruńsko-Lubicka Gromada Zuchenek „Dobre melodie” KUJ 830
21. Inowrocławski Związek Drużyn Harcerek KUJ 610
22. 17 Inowrocławska Drużyna Harcerek „Szare wilczęta” KUJ 617
23. 7 Inowrocławska Drużyna Harcerek „Halis” KUJ 650
24. 1 Drużyna Harcerek w Muszynie KUJ 670
25. 1 próbna Inowrocławska Gromada Zuchenek „Strażniczki Solnej Krainy” KUJ 660
26. Bydgoski Hufiec Harcerzy KUJ 500
27. Fordoński Szczep ZHR „Zielonych Siódemek” KUJ 510
28. 7 Bydgoska Drużyna Harcerzy „Nadzieja” KUJ 510
29. 44 Bydgoska Drużyna Wędrowników „Pięść” KUJ 510
30. Bydgoski Szczep ZHR „Czarna Dziesiątka” KUJ 520
31. 10 Bydgoska Drużyna Harcerzy „Zjawa” im. im. Józefa Grzesiaka „Czarnego” KUJ 520
32. 10 Bydgoska Drużyna Wędrowników „Widmo” KUJ 520
33. 34 Bydgoska Wodna Drużyna Harcerzy „Bryg” KUJ 560
34. 5 Bydgoska Drużyna Harcerzy KUJ 570
35. 5 Bydgoska Gromada Zuchów „Drużyna Mieszka” KUJ 590
36. 5 Toruńska Drużyna Harcerzy im. Andrzeja Małkowskiego KUJ 840
37. Kujawski Hufiec Harcerzy KUJ 700
38. 1 próbna Toruńska Drużyna Harcerzy „Wataha” KUJ 440
39. 5 Włocławska Drużyna Harcerzy „Stary Dom 39” KUJ 720
40. 16 Aleksandrowska Drużyna Harcerzy im. Romualda Traugutta KUJ 730
41. 8 Ciechocińska Drużyna Harcerzy „Spartanie” KUJ 740
42. Inowrocławski Związek Drużyn Harcerzy KUJ 600
43. 5 Inowrocławska Drużyna Harcerzy KUJ 640
44. 17 Inowrocławska Drużyna Harcerzy KUJ 617
45. 4 próbna Inowrocławska Gromada Zuchowa „Wilczęta Słonecznej Polany” KUJ 680